PRIVALUMAI

Kodėl rinktis „Town House“?

  • Privatus parkas
  • Kiemeliai ir terasos kiekvienam butui
  • Nemokama vieta automobiliui
  • Atskiras įėjimas į butą
  • Netoli Vakarinis aplinkkelis
  • A energetinė klasė
  • Grindinis šildymas
  • Autonominis dujinis šildymas
  • Galimybė įsirengti židinį
  • Aukštos lubos

Privatumas namuose ir lauke

Funkcionalūs butai su kiemeliais

Naujojoje 2 ha ploto gyvenvietėje suprojektuoti 72 dviaukščiai A energinės klasės butai.

Town house gyventojai turės daugiau privatumo ir asmeninės erdvės tiek bute, tiek lauke, nes čia kiekvienas butas su kiemeliu ir terasa bei atskiru įėjimu.

56,16 kv. m ploto racionaliai suplanuotose būstuose numatyta vieta trims kambariams. Pirmame aukšte suprojektuotas nedidelis holas, bendra svetainės ir virtuvės erdvė aukštomis lubomis, sanitarinis mazgas, antrame – koridorius, du miegamieji ir sanitarinis mazgas.

Kiekvienas butas turės vieną automobilio parkavimo vietą antžeminėje aikštelėje prie pat įėjimo į butą. Esant poreikiui – galimybė įsigyti daugiau automobilio stovėjimo vietų.

Bendruomenės laisvalaikis gamtoje

Kvartalas su nuosavu parku

Kvartale suprojektuotas tik jo gyventojams priklausantis parkas su suoliukais, pasivaikščiojimo takais, vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko treniruokliais, barbekiu zonomis. Tai tikra ramybės ir gamtos oazė kelti piknikus, mankštintis gryname ore ir kurtis draugiškai bendruomenei.

Nuostabus gamtos kampelis ir patogus susisiekimas

Vieta mieste, šalia gamtos

Projektas kuriamas tarp Justiniškių ir Pilaitės, netoliese Vakarinio aplinkkelio, kuris padės miesto centrą pasiekti per 10 minučių.

Vos kelių šimtų metrų atstumu tyvuliuoja nuostabūs Buivydiškių tvenkiniai su poilsiui skirtomis pakrantėmis.

Ekonomiškumas ir sveikesnė namų aplinka

A energinė klasė

Užtikrinamas didesnis pastato apšiltinimas ir sumažintas šilumos praradimas per pastato konstrukcijų jungtis. „Town House“ A klasės namuose storesniu sluoksniu apšiltinamos namo sienos (30 cm neoporu), grindys (30 cm putų polistirolu) ir stogo konstrukcijos (50 cm putų polistirolu ir akmens vata). Todėl gyventojų laukia 30% mažesnės sąskaitos už šildymą ir aukštesnis komforto lygis namuose.

Ypatingas namo sandarumas užtikrinamas montuojant itin sandarius bei kokybiškai pranašesnius langus ir duris. Sertifikuojant A klasės namus privalomas sandarumo testas, kuris ir parodo pasirinktų medžiagų efektyvumą.

A klasės namui privaloma ir mechaninio vėdinimo sistema (rekuperacija) bei ortakių sistema. Rekuperacija leidžia šviežiam orui nuolat cirkuliuoti visame name. Tad nuolat vėdinamuose kambariuose užtikrinama sveikesnė aplinka, čia nesusidarys žmogui kenksmingos bakterijos, pelėsis ar drėgmė. Rekuperacija užtikrina, kad didžioji dalis iš kambario šalinamo oro šilumos grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama įeinančiam orui pašildyti. Tokiu būdu yra taupomos ir šildymo išlaidos.

TURITE KLAUSIMŲ?

Susitikime puodeliui kavos!

Vaida 201509_2
Vaida Remeikienė
Pardavimų vadovė
+370 65 937 360
vaida@town-house.lt
OberHaus 2015-10-05 OH web (4_3) (4)
Evaldas Balčikonis
Pardavimų vadovas
+370 624 21654
evaldas@town-house.lt
Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta.
SIŲSTI UŽKLAUSĄ