PRIVALUMAI

Kodėl rinktis „Town House“?

  • Privatus parkas
  • Kiemeliai ir terasos kiekvienam butui
  • Nemokama vieta automobiliui
  • Atskiras įėjimas į butą
  • Netoli Vakarinis aplinkkelis
  • A energetinė klasė
  • Grindinis šildymas
  • Autonominis dujinis šildymas

Privatumas namuose ir lauke

Funkcionalūs butai su kiemeliais

Naujojoje 2 ha ploto gyvenvietėje suprojektuoti 72 dviaukščiai A energinės klasės butai.

Town house gyventojai turės daugiau privatumo ir asmeninės erdvės tiek bute, tiek lauke, nes čia kiekvienas butas su kiemeliu ir terasa bei atskiru įėjimu. Kalvotame reljefe išsidėstę namai suformuos uždarą erdvę. Statybų pabaiga 2019 m. I ketvirtis.

56,16 kv. m ploto racionaliai suplanuotose būstuose numatyta vieta trims kambariams. Pirmame aukšte suprojektuotas nedidelis holas, bendra svetainės ir virtuvės, sanitarinis mazgas, antrame – koridorius, du miegamieji ir sanitarinis mazgas.

Kiekvienas butas turės vieną automobilio parkavimo vietą antžeminėje aikštelėje prie pat įėjimo į butą. Esant poreikiui – galimybė įsigyti daugiau automobilio stovėjimo vietų.

Bendruomenės laisvalaikis gamtoje

Kvartalas su nuosavu parku

Kvartale suprojektuotas tik jo gyventojams priklausantis parkas su suoliukais, pasivaikščiojimo takais, vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko treniruokliais, barbekiu zonomis. Tai tikra ramybės ir gamtos oazė kelti piknikus, mankštintis gryname ore ir kurtis draugiškai bendruomenei.

Nuostabus gamtos kampelis ir patogus susisiekimas

Vieta mieste, šalia gamtos

Projektas kuriamas tarp Justiniškių ir Pilaitės, netoliese Vakarinio aplinkkelio, kuris padės miesto centrą pasiekti per 10 minučių.

Vos kelių šimtų metrų atstumu tyvuliuoja nuostabūs Buivydiškių tvenkiniai su poilsiui skirtomis pakrantėmis.

Ekonomiškumas ir sveikesnė namų aplinka

A energinė klasė

„Town House“ A klasės namuose užtikrinamas didesnis pastato apšiltinimas ir sumažintas šilumos praradimas per pastato konstrukcijų jungtis, storesniu sluoksniu apšiltinamos namo sienos (30 cm neoporu), grindys (30 cm putų polistirolu) ir stogo konstrukcijos (50 cm putų polistirolu ir akmens vata). Taigi gyventojų laukia 30% mažesnės sąskaitos už šildymą. Aukštesnį komforto lygį namuose užtikrins visuose butuose įrengtas grindinis šildymas.

Ypatingas namo sandarumas užtikrinamas montuojant itin sandarius bei kokybiškai pranašesnius langus ir duris. Sertifikuojant A klasės namus privalomas sandarumo testas, kuris ir parodo pasirinktų medžiagų efektyvumą.

„Town house“ butuose bus įrengta mechaninio vėdinimo sistema (rekuperacija) bei ortakių sistema. Rekuperacija leis šviežiam orui nuolat cirkuliuoti visame name. Tad nuolat vėdinamuose kambariuose bus užtikrinta sveikesnė aplinka, čia nesusidarys žmogui kenksmingos bakterijos, pelėsis ar drėgmė. Rekuperacija užtikrins, kad didžioji dalis iš kambario šalinamo oro šilumos grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama įeinančiam orui pašildyti. Tokiu būdu bus taupomos ir šildymo išlaidos.

TURITE KLAUSIMŲ?

Susitikime puodeliui kavos!

Paulius Čereška
Pardavimų vadovas
+370 625 69530
townhouse@rewo.lt
Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta.
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau
Sutinku