NAUJIENOS

Tai kas aktualu ir įdomu

2019-02-04

Išjudino statybas vaizdingose vietovėse: kviečia gyventi arčiau gamtos, tačiau nenutolus nuo miesto

Nors Vilniaus bendrajame plane numatytas miesto tankinimas, siekiant gerinti jau esamą infrastruktūrą, dėl tiesiamų naujų svarbių miesto transporto arterijų neišvengiamai vyksta ir miesto plėtra. Dar 2017 m. baigtas tiesti Vakarinis aplinkkelis išjudino naujas statybas vaizdingose Vilniaus apylinkėse.
2019-01-24

Dviaukščiame bute – lyg nuosavame name: kaip įsirengti

Gyventi sostinėje, kotedžą primenančiame jaukiame bute šalia parko ir vandens telkinių, tapo ranka pasiekiama svajone, kuomet rinkoje atsirado dviaukščių butų su kiemeliais ir terasomis pasiūla.
2018-06-04

Šalia Vakarinio aplinkkelio naujam kvartalui atrado vietą, kuri primena kurortą

Prasideda išskirtinėje gamtos apsuptyje esančio butų su kiemeliais kvartalo „Town House“ statybos. Tarp Justiniškių ir Pilaitės, visai šalia sostinės Vakarinio aplinkkelio ir Buivydiškių tvenkinių iškils nauji mažaaukščiai namai, kuriuose suprojektuota po 4-7 butus. Iki statybų pradžios projekte rezervuota daugiau nei trečdalis butų. Raktus pirmiesiems gyventojams planuojama įteikti jau šių metų pabaigoje.
2017-10-18

Nauja butų mieste tendencija: su terasa ir nuosavu kiemu

Vakarinis aplinkkelis išjudino statybas vaizdingose Vilniaus apylinkėse. Tarp Pilaitės ir Justiniškių, šalia Sudervėlės tvenkinių, atsiras naujas gyvenamasis kvartalas, ypatingas ir vieta, ir išplanavimu. Butai nedideliuose mažaaukštės statybos namuose turės nuosavam namui būdingus privalumus - nuosavus kiemelius, terasas, atskirus įėjimus ir parką prie vandens. Jie kainuos panašiai kaip ir butas daugiaaukštyje.
2017-04-19

Šalia Pilaitės bus statomas kvartalas su nuosavu parku

Šalia sostinės Vakarinio aplinkkelio, tarp Justiniškių ir Pilaitės pradedama naujo mažaaukščio kvartalo „Town House“ plėtra. Tvenkinių kaimynystėje esančiame sklype bus statomi A energinės klasės dviejų aukštų butai su kiemeliais, kvartale kuriamas privatus parkas.

TURITE KLAUSIMŲ?

Susitikime puodeliui kavos!

Paulius Čereška
Pardavimų vadovas
+370 625 69530
townhouse@rewo.lt
Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta.
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau
Sutinku